Mikrobloguji 10.8.2008

Často mám nějakou zajímavou informaci, kterou chci sdělit světu, ale nechce se mi kvůli tomu psát článek na webu a tak většinou skončí přeposlána jen pár lidem na ICQ. Dlouho dobu jsem přemýšlel co s tím a nakonec jsem se rozhodl, že začnu mikroblogovat. Budu k tomu využívat nejznámější mikroblogovací systém Twitter. Ten nabízí desktopovou aplikaci Twitteroo, přes kterou je napsání nového příspěvku stejně jednoduché jako odeslání klasické ICQ zprávy. Nyní tedy snad nebude rozšiřovaní zajímavých informací nic bránit.

Změny na webu 9.2.2007

Pokud občas sledujete tyto stránky, mohly jste si všimnout sérií drobných změn. Jednalo se o průběžné napojování webu na mysql databázi. Díky tomu bude mimo jiné nyní mnohem jednoduší přidávání nových článků. Dále jsem také přešel na nové modernější kódování utf-8 a navíc jsem zprovoznil tak dlouho očekávaný RSS kanál. Nyní se snad i při řídké aktualizaci dozvíte o nových článcích :)

Sekce Projekty 4.6.2006

Dokončil jsem sekci Projekty. Zatím obsahuje dva projekty a to: StarGate World a SGW Amdinistrační sekce. Tím jsou stránky kompletně předělány a nadále již bude fungovat pouze tento web.

Sekce Články 30.5.2006

Trochu jsem přepracoval horní menu. Sekci Downloads nahradila sekce Články a Odkazy nahradily Projekty. Sekce Články je již plně funkční. Na sekci projekty zatím pracuji…

Sekce Programy 21.5.2006

Dokončil jsem přepracování sekce Programy. Sekce dostala nový vzhled a byly odstraněny programy, u kterých se nezachoval ani exe soubor (jak jsem již psal dříve), navíc byl ostraněn Textový editor, který neměl reálné využití. Programy GalsChat Server, GalsChat Client a Šifropad nejsou prozatím na stáhnutí, ale to napravím v brzké době.

Nový web 14.5.2006

Po delší době znovu aktualizace webu.
Předělal jsem kompletně celý web a má i novou doménu nyní www.gals.azweb.cz.

Shrnutí starších novinek 14.5.2006

Z důvodů, že některé starší novinky nejsou již pro tento web pravdivé a aktuální, vytvořil jsem pouze krátký výpis toho co jsem zde za dobu provozu napsal. Výpis je seřazen od nejnovějších událostí po ty nejstarší a jsou vynechány informace o updatech programů jako je např. GalsChat Client. Některé tyto programy již nevylepšuji a seznam updatů bude uveden v sekci s programy. Dále programy, kterým se nezachoval ani exe soubor, budou již ze seznamu definitivně vymazány.
A zde již slíbený výpis:
03.04.2005 - Začátek práce na sgworldu. (Na tom stále pracuji a ještě asi dlouho budu.)
20.03.2005 - Pokus o vytvoření počitačové simulace tamagoči. (Tohoto jsem prozatím nechal.)
XX.XX.2005 - Zprovoznění FTP serveru.
18.03.2005 - Nenávratně ztraceny zdrojové kódy starších programů.
02.12.2003 - Spuštění stránek.

Připravované

  • Logitech G15
  • Logitech MX Revolution
  • Moje Miranda

Pracuje se na

  • StarGate World 2
  • Jedovnice .NET
.

Copyright © 2003 - 2007 by Radim Kocman (Gals) | XHTML 1.1 VALID | CSS VALID | RSS 2.0 VALID | Jste . návštěvník